עיסוי תאילנדי בת"א

עיסוי תאילנדי בת"א הפך להיות לסוג העיסוי הנחשק והפופולרי ביותר. מדובר בעיסוי עתיק שמקורו במזרח הרחוק. התרבות התאילנדית מאמינה במגוון רחב של שיטות ריפוי שנועדו למנוע מחלות ולשמור על בריאות תקינה של האדם. בין שיטות ריפוי אלה קיים העיסוי. עיסוי תאילנדי בת"א פועל בשיטת עיסוי עמוקה וממוקדת על מנת להגיע לריפוי הגוף ומערכת העצבים. האופן בו מתבצע עיסוי תאילנדי בת"א הוא באמצעות מטפלת מוסמכת אשר מכירה את שיטת הטיפול הרלוונטית. קותאי ספא מתמחה במתן עיסוי תאילנדי בת"א על ידי מטפלות תאילנדיות מוסמכות ובעלות ניסיון רב, ומעניקים חוויה אותנטית וקסומה בלב העיר.

עיסוי תאילנדי בת"א לזוג נועד קודם כל להרגיע את הנפש ואת הגוף, לשחרר מתחים ולהעניק תחושה של שלווה ורעננות. הייחוד של עיסוי תאילנדי בת"א לזוג הוא ביכולות הטיפול המשוכללות שלו, ובכך שהוא יכול לשקף למטופל את כמות הלחץ והמתח בהם גופו שרוי. במהלך העיסוי זרימת הדם והאנרגיה בגוף משתפרת באופן ניכר, ותורמת לשחרור מתחים. המטרה העיקרית של עיסוי זה הוא לשפר את גמישות הגוף, ולנקות לחצים.

 

עוד בבלוג:

עיסוי תאילנדי בתל אביב לזוג כולל מגוון טכניקות של מתיחות, לצד עיסוי עמוק ומסיבי של שרירי הגוף. העיסוי בדרך כלל מתבצע על גבי מחצלת במקום על מיטת טיפולים, ובביגוד מלא. עיסוי תאילנדי בתל אביב לזוג משפר משמעותית את יציבות הגוף, תורם לרגיעה בשרירי הגוף, מפיג לחצים, ומשפר את זרימת הדם. מדובר בעיסוי בעל יתרונות רפואיים רבים, לצד יכולת מרשימה לשפר גם את התפקוד הרגשי והנפשי.

עיסוי תאילנדי במרכז לזוג מעניק למטופלים יתרונות בריאותיים רבים, כאשר הדבר המהותי ביותר הוא הרגשה של שלווה ואיזון בין הגוף לנפש. כמו כן, מדובר בעיסוי יעיל במיוחד עבור גב תפוס, שכמות תפוסות וכאבי ראש חזקים שלא עוברים. העיסוי משחרר בגוף האדם מגוון חומרים טבעיים אשר תורמים להחלמה של מכאובים ובעיות בגוף. קותאי ספא הינו ספא בוטיק ייחודי בלב תל אביב אשר מעניק לזוגות רבים חוויה קסומה על ידי עיסוי תאילנדי במרכז לזוג, כאשר כל הטיפולים מתבצעים על ידי צוות מקצועי ובעל ניסיון רב.