עיסוי רגליים

מחקרים מראים כי מגע תורם לשיפור מצב הרוח, מוריד את רמת הורמוני הסטרס ומסייע להעלאת רמת הסרוטונין. עיסוי רגליים איכותי יכול לשפר את הזוגיות שלנו, לתרום לחיזוק הגוף והנפש, לשחרר מלחצים ולחזק קשרים משפחתיים. העולם המערבי מאופיין בחיים אינטנסיביים אשר עלולים לפגוע במקום הפרטי והרגשי שלנו. חוש המגע הינו הראשון שמתפתח בשבוע השמיני של ההיריון, אולם רובנו לא מפתחים ומתחזקים את חוש המגע, נוטים להמעיט בערכו ושוכחים כמה כוח יש במגע.
 

מפגש בין רוחניות, בריאות ומדע

עיסוי רגליים מבוסס על מגע חיובי הן עבור הנותן והן עבור המקבל. מדובר בדרך לעורר חיוניות, לחדש אנרגיות מנטליות ופיזיולוגיות, לשחרר מלחצים ולחזק את המודעות שלנו לגופנו ולנפשנו. מחקרים מראים כי המגע במהלך העיסוי מביא לשחרור של הורמון האוקסיטוצין המכונה גם הורמון החיבוקים. הפרשת ההורמון מעוררת חיבור רגשי ואמון כלפי הקרובים לנו. עיסוי רגליים מהווה דרך והזדמנות להטעין את עצמנו בתחושות של אהבה ואנרגיה חיובית התורמת לבריאות ולמצב הרוח. טיפול מקצועי הכולל עיסוי רגליים מביא להורדת הורמוני הסטרס ומפחית תחושות של חרדה ודיכאון.

טיפול בעזרת מגע - השתקפות פיזית ונפשית

עיסוי רגליים ורפלקסולוגיה הינם שיטת טיפול במגע מהעתיקות בעולם. כפות הרגליים מהוות מפה של השתקפויות של גופנו ונפשנו ובעזרת מגע, ניתן להשפיע על מצבים רבים המתבטאים באופן פיזי או נפשי. טיפול של עיסוי רגליים בידי מטפל מוסמך יכול לסייע באופן ממוקד לפתרון של מגוון בעיות וחסימות. עיסוי רגליים בעזרת קרם או שמן הינו דרך להעברת חום חופשי ואינטואיטיבי. הטכניקה מורכבת מכמה שלבים שיחדיו יוצרים טיפול גופני ונפשי שלם התורם לבריאות ולחיוניות.

מרכז לטיפולים מקצועיים באווירה תאילנדית אותנטית

קותאי ספא מביא את אווירת המזרח הרחוק ותאילנד למרכז העיר הגדולה תל אביב. צוות הספא, הטיפולים, השפה והאווירה הינם באוריינטציה תאילנדית אותנטית. תפיסת העולם שלנו בקותאי ספא הינה שילוב של מקצועיות ואנושיות ללא פשרות. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון טיפולים הכוללים: עיסוי שמנים, עיסוי רגליים, עיסוי תאילנדי ועוד וכל זאת בתנאים סטריליים ואופטימליים, תוך שימוש בחומרים איכותיים המיובאים במיוחד לצורך הטיפולים.
 

עוד בבלוג: