עיסוי בת"א

עיסוי בת"א מעניק לשרירים בגוף מנוחה, תוך כדי שהוא מגמיש את רקמות החיבור ומגמיש את השרירים. עיסוי בת"א בעל יתרונות רבים כגון זרימה טובה יותר של הדם, שיפור של מראה העור, הקלה במיגרנות, שחרור של מתחים, והרשימה עוד ארוכה. אך כמובן שלא רק הגוף זוכה ביתרונות אלה, עיסוי בת"א מעניק יתרונות רבים גם לנפש כמו שיפור ניכר באיכות השינה, יחידה ברמת הלחץ והכעסים, ושיפור של יכולות ריכוז וחשיבה. קותאי הינו ספא בוטיק בלב תל אביב, אשר מציע עיסוי בת"א על ידי מטפלים מוסמכים, בעלי ניסיון רב, וקשובים לכל מטופל לבקשותיו.

עייפות, לחץ, מתחים ושגרת היום יכולים לגרום לשרירים בגופנו להתכווץ ולנפשנו להיות שרויה בסטרס. עיסוי מקצועי בת"א נועד לטפל בגורמים אלה ולהשפיע לטובה על הגוף ועל הנפש כאחד, מתוך אמונה כי החיבור בין הנפש לגוף הוא ישיר ובלתי נמנע. עיסוי מקצועי בת"א מביא עימו יתרונות רבים, החל מזרימת דם טובה יותר, ועד תחושת שלווה שיכולה ללוות את המטופל בהמשך היום ואף בהמשך השבוע. מדובר בפסק זמן הכרחי עבור כל אחד, על מנת לרענן את הנפש ולתת הפוגה לגוף.

 

עוד בבלוג:

עיסוי זוגי בת"א תורם לניקוי רעלים מהגוף, זאת על ידי פעולת העיסוי אשר מגרה את זרימת הדם ומעניקה לגוף אנרגיות חדשות ורעננות. כמו כן, עיסוי זוגי בת"א יכול להתאים לזוגות אשר עוסקים בספורט באופן יומי, ושרירי הגוף שלהם מרגישים מכווצים וכואבים. העיסוי תורם לשחרור השרירים בגוף, תוך מנוחה עמוקה והכרחית. קותאי ספא מציעים מגוון טיפולים לזוגות על ידי מטפלים ומטפלות מוסמכות, מקצועיות, ובעלות ותק רב בתחום.

עיסוי בת"א לזוג תורם לא רק לגוף, אלא גם לנפש. לחץ ומתח מעודדים עלייה של הורמונים ספציפיים, מה שגורר תגובה מצד כלי הדם, והתוצאה היא התכווצות התאים והשרירים הגוף. עיסוי בת"א לזוג משחרר את אותם מתחים והתכווצויות, מעודד ומשפר זרימת דם, ומעניק הרגשה של רוגע ושלווה. עיסוי מקצועי ונכון יכול לתרום רבות לגוף ולנפש, לתרום אנרגיה חדשה ומרעננת ולהעניק כוחות מחודשים לחזור לשגרה בנינוחות וברוגע. קותאי הינו ספא מקצועי וייחודי בלב תל אביב אשר מתמחה במגוון טיפולים ומחזיק בצוות מטפלים מוסמכים, מקצועיים, ואדיבים.