מסאז רקמות עמוק

מהו מסאז רקמות עמוק? מסאז הרקמות הוא טיפול ייחודי הנעשה על-ידי מטפלים מקצועיים וכולל תנועות עיסוי עמוקות מכף רגל ועד ראש. מה שונה סוג מסאז זה מסוגים אחרים? במסאז רקמות הלחיצות והמתיחות הן חזקות יותר ממסאז רגיל בכדי להגיע לשרירים הפנימיים של הגוף. מסאז רקמות עוזר לניקוז הרעלים בגוף ולהרגעת שרירי הגוף.

שרירים פנימיים בגוף בדרך כלל לא זוכים לטיפול בעיסויים הרגילים ולכן מסאז רקמות שם דגש על השרירים הפנימיים והטיפול בהם. המטפלים בסוג מסאז זה צריכים להיות מנוסים בתחום ולדעת איך לעסות את האיזורים העמוקים בגוף בצורה טובה ונוחה למטופל.

מסאז עיסוי להפחתת כאבי גב

כאבי גב נחשבים לאחת הבעיות השכיחות בעולם המערבי כולו וגם בישראל. ישנם כאבי גב קלים המופיעים במהלך יום ארוך של לחץ וישיבה ממושכת בעבודה. בכדי לשחרר את הלחץ מהגוף ולהפחית את כאבי הגב ניתן להזמין מקום בספא למסאז עיסוי על-פי המסורת התאילנדית.
 

עוד בבלוג:

מסאז רומנטי

זוגות רבים מחפשים בילויים רומנטיים, מקוריים ויצירתיים כתחליף לישיבה במסעדות. אחד הבילויים הפופולריים היום לזוגות צעירים ומבוגרים הוא מסאז רומנטי. הטיפול הרומנטי נעשה יחד לשני בני הזוג. ניתן לעשות טיפול רומנטי לרגליים ולאחר מכן מסאז זוגי עם שמנים מיוחדים.

עיסוי מסאג תאילנדי להפחתת מתחים ולחצים

עיסוי מסאג הוא טוב לא רק להפחתת כאבי גב אלא הוא טוב בעיקר להפחתת מתחים ולחצים נפשיים. השיגרה המודרנית הכוללת עבודה רבה ברוב שעות היום, לחץ בעבודה ונסיעה בכבישים עמוסים לא מיטיבה לגוף ולנפש. עיסוי תאילנדי הכולל סאונה יבשה לפני או אחרי הטיפול, מפחית את המתחים והלחצים הנפשיים ומרגיע את הגוף ואת הנפש גם יחד. אם אתם מחפשים מקום אידיאלי למסאז רקמות עמוק, קותאי ספא הוא המקום הטוב ביותר עבורכם.

מסאז רקמות עמוק ואיכותי בקותאי ספא

קותאי ספא הוא אחד המקומות הייחודיים ביותר בישראל. הספא נמצא ברחוב בוגרשוב בתל אביב, מרחק הליכה קצרה לים וכל המטפלים במקום הם במקור מתאילנד. האווירה של המקום מרגיעה את האורחים עוד לפני הטיפול הראשון. קותאי ספא מציע סאונה יבשה, עיסוי שמנים תאילנדי, עיסוי תאילנדי מסורתי, עיסוי רגליים וסוגי עיסויים נוספים ואיכותיים להרגעת הגוף והנפש.