מסאג תאילנדי

מסאג תאילנדי הינו שיטת הטיפול הנפוצה ביותר בתאילנד ובמזרח הרחוק. במהלך טיפול של מסאג תאילנדי המטפל יודע בדיוק היכן עליו ללחוץ על ידי זיהוי נקודות חסומות בגוף. מדובר בעיסוי שונה מעט מהסוגים הרגילים כאשר מסאג תאילנדי מתבצע בלבוש מלא ועל מחלצת קש מסורתית, בניגוד לטיפולים מודרניים יותר אשר מתבצעים על מיטת טיפולים רכה, ובלבוש מינימלי. קותאי ספא הינו ספא בוטיק ייחודי בלב העיר הגדולה אשר מתמחה בסוגים שונים של טיפולים, מסאג תאילנדי, עיסוי כפות רגליים ועוד. את הטיפולים מעניקים אנשי צוות מקצועיים אשר מתמחים בתחום.

עיסוי כפות רגליים תאילנדי ידוע כטיפול בעל סגולות רבות, ראשית העיסוי ממריץ ומרגיע, ובנוסף בעל יכולת לטפל באיברים נוספים בגוף האדם באמצעות מגע ולחיצה בנקודות מסוימות בכף הרגל, ובכך למנוע מחלות עתידיות. עיסוי כפות רגליים תאילנדי הוא אמנם טיפול נקודתי אך הוא מצליח לשפר את ההרגשה הכללית של כל הגוף כולו. מדובר בעיסוי שיכול להתאים לכולם, בעיקר למי שעובד עבודה פיזית ומבלה שעות רבות על הרגליים.

 

עוד בבלוג:

עיסוי כפות רגליים

אין ספק כי כפות הרגליים שלנו לא מפסיקות לעבוד, והן ללא ספק עובדות קשה, הן מוליכות אותנו ממקום למקום וסוחבות את משקל הגוף. עיסוי כפות רגליים הינו טיפול אשר נועד להחזיר לכפות הרגליים את תשומת הלב, ובאמצעותו להפיג לחצים ומתחים רבים. עיסוי כפות רגליים ידוע כמשחרר ומרגיע ומתאים לכל הגילאים והמינים. קותאי ספא מתמחים בטיפולי מסאז כפות רגליים על ידי מטפלים מומחים ומקצועיים אשר מבינים רבות אודות כף הרגל ותחום הרפלקסולוגיה.

מחקרים רבים מראים כי מסאז כפות רגליים תורם באופן משמעותי לשחרור של חומרים כימיים במוח אשר אחראים על תחושה של הרמוניה ושמחה. מעבר לפינוק מדובר ביתרון רפואי משמעותי שיכול להפיג לחצים רבים, לגרום לתחושת רוגע ושלווה, לשינה בריאה ורציפה יותר, ואף לגוף בריא ומאוזן יותר. כמו כן, עיסוי קבוע של כפות הרגליים יכול לשפר באופן ניכר את יכולת התנועה של כף הרגל ולמנוע בעיות אורטופדיות בעתיד. קותאי ספא בוטיק מציעים מגוון עיסויים לכפות הרגליים ולגוף על ידי צוות מטפלים מנוסה ומקצועי, כל זאת בלב תל אביב בפינה קסומה ושקטה.