יום כיף לקבוצות בספא

יום כיף לקבוצות בספא היא האפשרות הטובה ביותר ליום גיבוש מטעם החברה או הארגון. כאשר בעל העסק מחליט על יום כיף לקבוצות בספא הוא מעניק לעובדים שלו את הטוב ביותר. יום פינוק במתחם ספא יוקרתי והפסקה מהשגרה והעבודה הקשה ביום-יום. כיום כל בעל עסק מבין כי העובדים הם המשאב החשוב ביותר, ולכן חשוב להקפיד על ימי גיבוש וכייף מספר פעמים בשנה. יום כיף לקבוצות בספא אידיאלי עבור העובדים ומעניק להם מנוחה אמיתית מהעבודה. קותאי ספא מתמחה ומציע יום כיף לקבוצות בספא מתוך הכרה בחשיבות הדבר. כמו כן, במקום קיים צוות מטפלים מקצועי ומנוסה אשר מעניק מגוון טיפולים.

מנהלים רבים מבינים כי יום כיף לעובדים בספא הוא הדרך הנכונה ביותר להשקיע בעובדים ולהביע הערכה על עבודתם הקשה. היתרון הגדול של יום כיף לעובדים בספא הוא מענה מקצועי מצד הנהלת המקום וצוות המטפלים, לצד אווירה קסומה ושקטה אשר יכולה להפיג מתחים רבים לעובדים ולמנהלים כאחד. כמו כן, מדובר על הזדמנות נהדרת לגיבוש צוות העובדים, היכרות מעמיקה יותר ובילוי משותף ללא כל הטרדות מקצועיות ועניינים הקשורים לעבודה.

 

עוד בבלוג:

חברות רבות וגדולות בוחרות לערוך גיבוש לחברות בספא, מדובר ביום מלא בפינוקים וכייף בו מתקני הספא שמורים לעובדי החברה ובכך מתקבלת אווירה קסומה של הרמוניה. כמו כן, במהלך גיבוש לחברות בספא ניתן לפנק את העובדים במגוון עיסויים, סדנאות מיוחדות, פעולות גיבוש, טבילה בבריכה, וארוחת בוקר, כל זאת באווירה פסטורלית ונעימה. קותאי הינו ספא בוטיק במרכז אשר מציע מגוון רחב של טיפולים איכותיים על ידי מטפלים מומחים, מנוסים ובעלי ידע רב בתחום.

גיבוש לחברות מאפשר לצוות העובדים לקבל פסק זמן משגרת העבודה הלחוצה, לנוח, להירגע, ולהיות באינטראקציה עם שאר העובדים ובכך להתגבש ולהכיר לעומק. גיבוש לחברות הפך לפופולרי בשנים האחרונות וקיים מגוון רחב של אפשרויות לגיבוש איכותי ומפנק. במהלך יום הגיבוש נוצרת תקשורת אינטימית יותר בין העובדים אשר נשארת גם לאחר שיום הגיבוש מגיע אל סיומו. כמו כן, ימי גיבוש הינם בעלי תפקיד חשוב במיוחד ומשפיעים על ביצועי העובדים לטווח הרחוק בעקבות שביעות רצונם של העובדים לשיפור היחסים מול המנהלים.