טיפול ספא זוגי

מה המתנה הכי מושלמת לכל זוג? מכיוון שבעידן שלנו הגבר והאישה הם אנשי קריירה, הזמן שנשאר לזוגיות הולך וקטן בכל שנה. המתנה המושלמת שזוג יכול לקנות לעצמו הוא טיפול ספא זוגי. ספא זה המקום האידאלי להירגע בו ולהקדיש זמן להקשבה ולשיחה טובה עם בן או בת הזוג. בנוסף לזמן האיכות לזוג, העיסויים בספא יכולים לשפר את זרימת הדם בגוף, להפיג לחצים ולשחרר שרירים תפוסים. בספא ניתן להתמקד בעיסויים לאיזורים מסויימים בגוף כגון צוואר, גב עליון וגב תחתון.

טיפולי פינוק

זוג המגיע לספא נהנה מחבילת טיפולים שלמה הכוללת פינוקים לאורך כל היום. יום הטיפול יכול להתחיל עם סאונה יבשה לפני הטיפול, עיסוי תאילנדי ייחודי בזמן הטיפול וחזרה לסאונה יבשה ולאחר מכן מקלחת. הגוף מקבל פינוק אידאלי והזוג חוזר הביתה רגוע ושמח. לאחר יום הכולל טיפולי פינוק הזוג יכול לעשות טיול לאורך הים ולאכול באחת המסעדות באיזור הספא.
 

עוד בבלוג:

חבילת פינוק זוגית

בכדי לחסוך בעלות הטיפול הזוגי, הזוג יכול לרכוש חבילת פינוק זוגית ולהינות ממספר טיפולים זוגיים. המשפט - "חייבים לחזור לפה שוב", לא חייב להיות רק שאיפה של בני הזוג לאחר הטיפול הראשון, אלא גם עניין מעשי בעיקר אם הזוג מחליט לרכוש חבילה של כמה טיפולים.

טיפולי גוף

אחד הדברים הנפלאים בספא הוא טיפולי גוף. החיים המודרניים הכוללים ישיבה ממושכת לאורך כל היום, משפיעים בצורה שלילית על הגב, הצוואר והברכיים. טיפול הכולל מגע ועיסויים בגוף יכול לעשות את השינוי המיוחל ולשחרר את המטופל מכאבים יום יומיים. אם אתם מחפשים מקום מושלם לספא, כדאי לכם להגיע לקותאי ספא בתל אביב ולהינות מכל השירותים הטובים ביותר שספא יכול להציע.

הזמנת טיפול ספא זוגי מקותאי ספא

אם החלטתם להזמין טיפול ספא זוגי, נותר לכם רק לבחור את הספא הטוב ביותר. ספא טוב חייב לכלול אנשי מקצוע טובים ומיקום מושלם. לקותאי ספא הנמצא קרוב לחוף הים בתל אביב, יש את שניהם. צוות קותאי ספא הם תאילנדים והעיסויים הם אותנטיים מהמסורת התאילנדית. המיקום של הספא הוא מושלם, במיקום מרכזי בתל אביב מרחק נגיעה מחוף הים. לזוג, קותאי ספא הוא המקום האידאלי לטיפול זוגי, רומנטי ומרגיע.