חבילות ספא לכלה

אחד האירועים המרגשים של כל זוג הוא יום החתונה. לאחר לחץ של כמה חודשים בהכנות לאירוע, הזוג יכול להיות שקט ולדעת שהכל מוכן ליום המיוחד. ההכנות של הכלה לרוב הן עמוסות ולחוצות. הדרך הטובה ביותר לאפשר לכלה את השקט והרוגע להם היא זקוקה כל-כך היא באמצעות חבילות ספא לכלה. חבילות ספא כוללות סאונה ועיסויים לפי בחירת הכלה. בחבילת הספא הכלה יכולה להשתמש בכל שירותי הספא המלאים ולבחור בכל טיפול סוג עיסוי אחר ומיוחד המתאים לה. בתקופת ההכנה לחתונה לחתן ולכלה אין זמן פנוי, החיים מתנהלים בין הכנות לחתונה לבין העבודה היום יומית. בכדי לשמור על נפש רגועה ובריאה לקראת החתונה, ביקור שבועי בספא יביא את הכלה למטרה.

חבילות ספא לחתן

מלבד חבילת ספא לכלות, ניתן גם להזמין חבילות ספא לחתן והוא יכול להינות משירותי הספא לבד או יחד עם הכלה המיועדת. מגוון הטיפולים בספא הוא רחב ומאפשר להינות בכל ביקור מטיפול מיוחד אחר המתאים לחתן. החודשים לפני החתונה הם מיוחדים ומרגשים עבור החתן ועם כל הלחץ של ההכנות לא נותרות אנרגיות להקדיש לכלה המיועדת. לכן, ביקור בספא פעם בשבוע עד החתונה יכול לעשות את השינוי. יש אפשרות להגיע לטיפול בספא גם בימי שישי אחר הצהריים וכך לא לפגוע בשיגרת העבודה השבועית.
 

חבילות ספא לפני חתונה

מה היתרון בחבילות ספא לפני חתונה? היתרון הגדול הוא בגמישות של החתן והכלה להגיע מתי שנוח להן לספא מבלי להתחייב לימים או שעות. מכיוון שתכנון החתונה דורש הרבה פגישות והכנות מקדימות, לעיתים לוחות הזמנים של החתן והכלה משתנים בכל שבוע. יתרון נוסף הוא במחיר. ברכישת חבילת ספא החתן והכלה חוסכים בצורה משמעותית לעומת רכישה של טיפול יחיד.

חבילת ספא לחתן יחד עם הכלה

במידה והחתן והכלה רוצים להגיע בכל פעם לספא ביחד, הם יכולים לרכוש חבילת ספא לחתן יחד עם הכלה. חבילות זוגיות הן פופולריות מאוד בקרב זוגות לפני חתונה והן המתנה הכי טובה שהזוג יכול לתת לעצמו.

חבילות ספא לכלה בקותאי ספה

קותאי ספא מציעים לך להינות מחבילות ספא לכלה הכוללות סאונה ועיסוי תאילנדי מסורתי שישאיר לך טעם של עוד.
 

עוד בבלוג: